Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Wiosna radosna - MB Books

„Wiosna Radosna” – album wierszy wiosennych dla dzieci autorstwa Margarett Borroughdame to promienie pierwszego słonecznego dnia wiosny, to zapach odradzającej się po zimie natury, to kiełkujące ziarenka i wiosenna burza, to kolory, tulipany, magnolie, zieleń trawy, to lekkość słowa, beztroska i poczucie humoru. To połączenie słowa, rysunku i fotografii, które angażują dziecko na wielu płaszczyznach, pobudzają wyobraźnię, stymulują.

W 15 wierszach autorka zwiewnie opisuje wszystko to co wiosna przynosi. Wiersze mówią o sprawach dziecka, odnoszą się do jego świata. Są lekkie, ciepłe, radosne, traktują o małych wielkich rzeczach.
Rysunek na okładkę albumu wykonały dzieci, a ilustracje wierszy przypominają te narysowane ręką dziecka. Na końcu albumu znajduje się miejsce na własny wiersz i zdjęcie małego czytelnika – to prowokacja do własnej twórczości.

Książkę objęły patronatem – magazyn „Dziecko Najlepsza Inwestycja” oraz portale: Miasto Dzieci, e-szkrab.pl, Juniorowo.pl, papierowy pies.pl, Dzielnica Rodzica.

„Wiosna radosna” jest albumem z serii wierszy dla dzieci na cztery pory roku. Każdy album to 15 wierszy, w sumie 60, pokazujących uroki danej pory roku z punktu widzenia dziecka. W skład serii wchodzą: „Nie taka mroźna zima”, „Wiosna radosna”, „Rozkoszne lato”, „Jesień plecień”.

Oczekiwanie i radość, (…), słonecznie i śnieżnie. Wiosna to mozaika najróżniejszych stanów, wrażeń i emocji. Te wiosenną różnorodność i wielobarwność znajdziecie w tej książce.

Portal „Juniorowo”

Feerię kolorów, smak truskawek, zapach burzy i błysk piorunów można poczuć czytając te wiersze. To lektura nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych tęskniących za beztroską (…)

Aneta Demianowicz, Redaktor naczelna e-szkrab.pl

Lekkie i rozbłyskujące tęczą barw jak bańki mydlane – wierszyki do zakochania się w wiośnie…

Magazyn i portal „Dziecko – Najlepsza Inwestycja”

Parametry publikacji „Wiosna radosna”:

Oprawa: twarda, tektura 2 mm

Strony: ilość stron 36, kolor

Okładka: mat + lakier UV

Wielkość: 200×200 mm

Dla dzieci w wieku 4-10 lat

Opinie czytelników

Feerię kolorów, smak truskawek, zapach burzy i błysk piorunów można poczuć czytając te wiersze. To lektura nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych tęskniących za beztroską i pełną radości wiosną z czasów dzieciństwa. Z tą książką wiosnę można mieć zawsze blisko siebie!

Aneta Demianowicz, Redaktor naczelna e-szkrab.pl

Oczekiwanie i radość, zimno i ciepło, „kaloszowo” i „sandałowo”, słonecznie i śnieżnie. Wiosna to mozaika najróżniejszych stanów, wrażeń i emocji. Te wiosenną różnorodność i wielobarwność znajdziecie w tej książce.

Portal „Juniorowo”

Aromatyczna mieszanka zapachu kwiatów, świeżo skoszonej trawy, powietrza po burzy, okraszona żółcią rzepaku, zielenią liści, bielą kwitnących jabłoni. Taka cudowna wiosna wyłania się z wierszy Margarett Borroughdame. Nic tylko wąchać, wdychać, podziwiać, oglądać…

Małgorzata Przybyłowicz-Nowak, Redaktor naczelna „Dzielnica Rodzica”

Lekkie i rozbłyskujące tęczą barw jak bańki mydlane – wierszyki do zakochania się w wiośnie…

Magazyn i portal „Dziecko – Najlepsza Inwestycja”

Album „Wiosna radosna” to kolorowa, pozytywnie nastrajająca książka, pełna pogodnych wierszy, budząca radość życia wśród małych i dużych czytelników. Niemalże czuć tu zapach kwiatów, łąki, ziemi po wiosennym deszczu… Uroku książce dodają fotografie i rysunki pełne wiosennych barw. Warto ją mieć na swojej półce.

Magazyn i portal „Rozwiń Skrzydła”