Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Książki - w sprzedaży - MB Books

Tytuł: Wiosna radosna – album wierszy wiosennych dla dzieci

Autor: Margarett Borroughdame

„Wiosna Radosna” – album wierszy wiosennych dla dzieci autorstwa Margarett Borroughdame to promienie pierwszego słonecznego dnia wiosny, to zapach odradzającej się po zimie natury, to kiełkujące ziarenka i wiosenna burza, to kolory, tulipany, magnolie, zieleń trawy, to lekkość słowa, beztroska i poczucie humoru. To połączenie słowa, rysunku i fotografii, które angażują dziecko na wielu płaszczyznach, pobudzają wyobraźnię, stymulują.

Tytuł: Rozkoszne lato – album wierszy letnich dla dzieci

Autor: Margarett Borroughdame

„Rozkoszne lato – album wierszy letnich dla dzieci” autorstwa Margarett Borroughdame to „migawki o lecie” pisane słowem, rysunkiem i zdjęciami. Niektóre wiersze „mrugają” do czytelnika oczkiem, niektóre mają głębokie „drugie dno”. Wszystkie, bez wyjątku, są tak beztroskie, radosne i ciepłe, jak wymarzone lato!

Tytuł: Jesień plecień

Autor: Margarett Borroughdame

„Jesień plecień” autorstwa Margarett Borroughdame to feeria kolorów, to brykanie po szeleszczących dywanach i pomarańczowe od dyń domy. To rude wiewiórki w parkach objadające się orzechami, ostatnie motyle na astrach i zabawy kasztanowymi ludkami. Jesień plącze dni słoneczne z deszczowymi, dodaje do nich szczyptę szronu, owija babim latem i smakiem powideł śliwkowych. Taka jest jesień, „Jesień plecień” – album wierszy jesiennych dla dzieci!

Tytuł: Nie taka mroźna zima – album wierszy zimowych dla dzieci

Autor: Margarett Borroughdame

„Nie taka mroźna zima” – album wierszy zimowych dla dzieci” autorstwa Margarett Borroughdame to „migawki” o zimie pisane słowem, rysunkiem i zdjęciami. To książka nie tylko na zimowe wieczory! Autorka zamyka w 15 wierszach „wszystko to” co w zimie najradośniejsze i najzabawniejsze.

Tytuł: Ciasteczkowa Choinka Żuczka Blo

Autor: Margarett Borroughdame

„Ciasteczkowa Choinka Żuczka Blo” z audiobookiem to książeczka dla tych, którzy celebrują drobne wielkie rzeczy: do wspólnego czytania i słuchania, wesołego kolorowania, pysznego pieczenia.

Tytuł: Pan Cylinderek

Autor: Margarett Borroughdame

Historię Pana Cylinderka Margarett Borroughdame opowiada dzieciom wierszem. W zabawny i lekki sposób pokazuje, jak radzić sobie w życiu z własnymi wadami, jak pokonywać swoje kompleksy i co zrobić, by nasze ułomności nie przesłaniały tego, co w nas najlepsze i najbardziej wartościowe. Tak jak cylinderek zakrył łysinę bohatera wiersza, tak pozytywna cecha lub talent mogą ukryć nasze niedoskonałości czy odwrócić od nich uwagę. A to pomoże nam zbudować poczucie własnej wartości i sprawi, że zarówno my sami, jak i otaczający nas ludzie będą z sympatią postrzegać nas poprzez tę cechę czy umiejętność. Kiedy skupimy się na pozytywach, nic nie przeszkodzi nam w cieszeniu się życiem, realizacji największych marzeń i byciu szczęśliwym.

Tytuł: Babcia Dziergajka

Autor: Margarett Borroughdame

Opowieść wierszem – o sile pasji, stereotypach ról, nobilitująca miłość. Stworzona, by pokazać najmłodszym prawdę najstarszą: że miłość jest silniejsza niż przemijanie. Mieć taką osobistą Babcię Dziergajkę, to dopiero cudna sprawa! Przyjmijcie ją do siebie. Wspomnijcie tych, którzy byli w Waszym sercu i życiu najważniejsi, bo są skarbem największym i najcenniejszym!